z miłości do kawy Lavazza
Informacje w podsumowaniu zamówienia

Złożenie zamówienia oznacza zawarcie umowy sprzedaży. Sprzedawca będzie informował na wskazany adres e-mail o postępach w jego realizacji.

Lavazza ¡Tierra! Bio-Organic for Planet. Odpowiedzialna produkcja, doskonała kawa. 0

Lavazza od wielu lat inicjuje działania, które mają na celu propagowanie dobrych praktyk w kwestii upraw, zrównoważonego rozwoju, poszanowaniu natury. 

Lavazza ¡Tierra! Bio-Organic for Planet to organiczne ziarna Arabica klasy premium, które pochodzą z Afryki oraz Ameryki Środkowej i Południowej. Na tamtejszych plantacjach działa Fundacja Lavazzy, która uczy lokalnych plantatorów technik rolniczych wspomagających radzenie sobie ze skutkami zmian klimatu. Te zmiany są odczuwalne na całym świecie. Dla rolników stanowią poważne zagrożenie, zmniejszając obszary upraw i negatywnie wpływając na jakość produktów. Fundacja Lavazzy pokazuje, w jaki sposób chronić plantacje, dbać o jakość upraw zgodnie z prawami natury. Ostatecznie lokalni producenci zyskują bezcenną wiedzę, która przekłada się na możliwość dalszego rozwoju dla całych społeczności.

O najwyższej jakości kaw Lavazza ¡Tierra! świadczą uznane certyfikaty:

Rainforest Alliance (RFA) – certyfikat przyznawany produktom, które pochodzą z plantacji, gdzie przestrzega się norm zrównoważonego rolnictwa.

Certyfikat organiczności – certyfikat ekologiczny, świadczący o pochodzeniu surowców i procesie produkcji spełniających przyjęte standardy europejskie.

Kawa ręcznie zbierana – certyfikat wysokiej jakości dla starannie wyselekcjonowanych ziaren. W mieszankach oznaczonych tym certyfikatem znajdują się wyłącznie dojrzałe owoce, gwarantujące doskonałe właściwości kawy.

Oprócz samego produktu, Lavazza zadbała także o jakość opakowań dla kaw Lavazza ¡Tierra! Bio-Organic for Planet. Kawa znajduje się w opakowaniach wykonanych z jednolitego plastiku (PP/PE), co ułatwia recykling.

Kiedy pijesz kawę w domu czy biurze, możesz ocenić efekt końcowy długiego łańcucha produkcji. Zazwyczaj nie przywiązujemy większej wagi do procesów, które maja ogromny wpływ na jakość mieszanek. Projekty takie jak Lavazza ¡Tierra! mają na celu także edukować konsumentów i zachęcać ich do podejmowania świadomych decyzji podczas codziennych zakupów.

Zachęcamy do degustacji najwyższej jakości kaw Lavazza ¡Tierra! Bio-Organic for Planet, które są dostępne w twojakawa.pl! 

 

Lavazza ¡Tierra! Bio-Organic for Planet - kawa mielona, 180 g > WIĘCEJ <

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lavazza ¡Tierra! Bio-Organic for Planet - kawa ziarnista, 1 kg > WIĘCEJ <

 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl