z miłości do kawy Lavazza
Informacje w podsumowaniu zamówienia

Złożenie zamówienia oznacza zawarcie umowy sprzedaży. Sprzedawca będzie informował na wskazany adres e-mail o postępach w jego realizacji.

Dzierżawa ekspresów

Jak zdobyć ekspres Lavazza i pakiet aromatycznych kaw nie wydając ani złotówki?

Idealny początek dnia

 

Wyobraź sobie, że każdy poranek rozpoczynasz od tego przyjemnego rytuału, który niezależnie od pogody i czekających Cię zadań, daje Ci poczucie relaksującej chwili tylko dla siebie.

 

 

 

Poznaj pakiet korzyści

 

 

EKSPRES NA 30 DNI - GRATIS

 

Od dzisiaj każdego dnia możesz delektować się filiżanką włoskiej kawy Lavazza. Wypróbuj system kapsułkowy Lavazza Firma przez 30 dni bez żadnych zobowiązań.

 

 PAKIET STARTOWY - GRATIS

 Abyś w pełni mógł poznać świat smaków Lavazza wraz z ekspresem otrzymasz kawowy pakiet startowy, czyli mix najlepszych mieszanek kaw oraz akcesoriów Lavazza.

 

 

Jasne zasady od początku

 

 

To jedyna taka oferta w Polsce!


Nie zobowiązujemy Cię żadną stałą umową!


Nie płacisz kaucji za ekspres w czasie 30-dniowego okresu próbnego! 

 

 

Dlaczego nie stosujemy umów wstępnych? To proste!

 

 

Jesteśmy w 100% pewni, że produkty Lavazza to najwyższa jakość i wspaniały smak. Świadczą o tym tysiące miłośników Lavazza na całym świecie.

Dokładnie 100% naszych Klientów po 30 dniach próbnych nie wyobraża sobie poranków bez Lavazzy – zarówno w domach, jak i biurach. To najlepsza gwarancja jakości produktu.

 

 

 

 Spróbujesz?

 

 

 Już teraz skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły oferty: 

 

 

 

ZADZWOŃ

 

+48 34 387 86 89 

 

NAPISZ MAIL

 

info@endurance.net.pl

 

 

 

 Przed podjęciem decyzji potrzebujesz bardziej szczegółowych informacji?
Czytaj dalej!

 

 

 

4 proste kroki do świata Lavazza

 

 Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy ofertę, która pozwoli Ci poznać bliższej świat kawy Lavazza w przyjemny i bezpieczny sposób.

My od lat jesteśmy przekonani o wyjątkowych walorach smakowych kawy Lavazza i niezawodności systemu Lavazza Firma. Teraz Twoja kolej – dokonaj wyboru!

 

 Krok pierwszy.

Wybierz ekspres na miarę Twoich oczekiwań!

 

Możesz wybrać jeden z poniższych ekspresów i wypróbować go przez 30 dni bez żadnych opłat i zobowiązań. Zwróć uwagę na wyjątkowy design, który doskonale uzupełni nowoczesne wnętrze Twojego biura:

 

Model LF 1200 INOVY & MILK


 Więcej...

 

Model LF 400 MILK


 Więcej...

 

Model LF 300 INOVY MINI

 Więcej...

 

Model LF 900 INOVY COMPACT


 Więcej...


Krok drugi

Pakiet startowy!

 

Uzupełnieniem ekspresu jest specjalnie dobrany pakiet startowy, który pozwoli Ci w pełni poznać produkty Lavazza i nasz zespół, który chętnie pomoże w każdej sytuacji podczas użytkowania produktów Lavazza. Zobacz, co zawiera pakiet startowy: 

 

1. Wybrane mieszanki kapsułek Lavazza Firma - Sprawdź >

2. Oryginalne akcesoria Lavazza - Sprawdź >

 

3. Gwarantowany serwis i help desk - Sprawdź >

 

Krok trzeci

Prezentacja produktów!

 

Jeśli zdecydujesz się przetestować jeden z ekspresów Lavazza, nasz przedstawiciel osobiście dostarczy go do Twojego domu lub biura, aby w pełni zaprezentować możliwości ekspresu i właściwości mieszanek kaw Lavazza.

 

 

 

Taka prezentacja nie wiąże się z żadnym kosztami. Bezpośrednie spotkania pozwalają nam lepiej poznawać naszych Klientów.

Z doświadczenia wiemy, że prezentacja produktów na żywo to łatwy sposób na pokazanie Klientom wszystkich funkcji ekspresów, co znacznie wpływa na przyjemność z samego parzenia kawy i delektowania się jej różnymi odmianami.

 

 

Krok czwarty.

Krok w przyszłość, czyli 30 dni minęło!

 

Po miesiącu bezpłatnego korzystania z wybranego ekspresu masz dwie możliwości działania:

 

Zatrzymaj ekspres i zostań

naszym Klientem

 

Zrezygnuj z usługi bez

zobowiązań

 

Kiedy podejmiesz decyzję, podpiszemy umowę dzierżawy ekspresu*, a Ty od razu otrzymasz pakiet comiesięcznych korzyści w postaci gratisów i rabatów na zamówienia. Masz prawo do rezygnacji z usługi używania ekspresu Lavazza. W tej sytuacji będziemy wdzięczni za Twoją ocenę, co do użytkowania ekspresu, jakości kawy Lavazza oraz współpracy z nami. To bardzo ważne informacje zwrotne, które pokazują nam, czy działamy w dobrym kierunku.

 

*Uwaga! Umowa jest zawierana na czas nieokreślony, dzięki temu w każdej chwili możesz ją rozwiązać, powiadamiając nas o tym 30 dni wcześniej. To uczciwe i jasne warunki współpracy. To jedyna taka oferta w Polsce.

 

 

Czekamy na kontakt od Ciebie: 

 

 

 

ZADZWOŃ

 

+48 34 387 86 89 

 

NAPISZ MAIL

 

info@endurance.net.pl

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl