z miłości do kawy Lavazza
Informacje w podsumowaniu zamówienia

Złożenie zamówienia oznacza zawarcie umowy sprzedaży. Sprzedawca będzie informował na wskazany adres e-mail o postępach w jego realizacji.

Dzierżawa ekspresów

Jak zdobyć ekspres Lavazza i pakiet aromatycznych kaw nie wydając ani złotówki?

Idealny początek dnia.

 

Wyobraź sobie, że każdy poranek rozpoczynasz od tego przyjemnego rytuału, który niezależnie od pogody i czekających Cię zadań, daje Ci poczucie relaksującej chwili tylko dla siebie.

 

 

 

Poznaj pakiet korzyści.

 

EKSPRES NA 30 DNI - GRATIS

 

Od dzisiaj każdego dnia możesz delektować się filiżanką włoskiej kawy Lavazza. Wypróbuj system kapsułkowy Lavazza Espresso Point przez 30 dni bez żadnych zobowiązań.

PAKIET STARTOWY - GRATIS

 

Abyś w pełni mogła poznać świat smaków Lavazza wraz z ekspresem otrzymasz kawowy pakiet startowy, czyli mix najlepszych mieszanek kaw oraz akcesoriów Lavazza.

 

 

 

Jasne zasady od początku.

 

 

To jedyna taka oferta w Polsce!


Nie zobowiązujemy Cię żadną stałą umową!


Nie płacisz kaucji za ekspres w czasie 30-dniowego okresu próbnego! 

 

 

Dlaczego nie stosujemy umów wstępnych? To proste!

 

 

Jesteśmy w 100% pewni, że produkty Lavazza to najwyższa jakość i wspaniały smak. Świadczą o tym tysiące miłośników Lavazza na całym świecie.

Dokładnie 100% naszych Klientów po 30 dniach próbnych nie wyobraża sobie poranków bez Lavazzy – zarówno w domach, jak i biurach. To najlepsza gwarancja jakości produktu.

 

 

 

 Spróbujesz?

 

 

 Już teraz skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły oferty: 

 

 

 

ZADZWOŃ

 

+48 34 387 86 89 

 

NAPISZ MAIL

 

info@endurance.net.pl

 

 

 

 Przed podjęciem decyzji potrzebujesz bardziej szczegółowych informacji?
Czytaj dalej!

 

 

 

4 proste kroki do świata Lavazza

 

 Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy ofertę, która pozwoli Ci poznać bliższej świat kawy Lavazza w przyjemny i bezpieczny sposób.

My od lat jesteśmy przekonani o wyjątkowych walorach smakowych kawy Lavazza i niezawodności systemu Lavazza Espresso Point. Teraz Twoja kolej – dokonaj wyboru!

 

 Krok pierwszy.

Wybierz ekspres na miarę Twoich oczekiwań!

 

Możesz wybrać jeden z poniższych ekspresów i wypróbować go przez 30 dni bez żadnych opłat i zobowiązań. Zwróć uwagę na wyjątkowy design, który doskonale uzupełni nowoczesne wnętrze Twojego biura:

 

Model EP 951

 Więcej...

Model EP 1801

 Więcej...

Model EP 2500

 Więcej...

 


Krok drugi.

Pakiet startowy!

 

Uzupełnieniem ekspresu jest specjalnie dobrany pakiet startowy, który pozwoli Ci w pełni poznać produkty Lavazza i nasz zespół, który chętnie pomoże w każdej sytuacji podczas użytkowania produktów Lavazza. Zobacz, co zawiera pakiet startowy: 

  

Mieszanka kapsułek Lavazza Espresso Point Kapsułki Lavazza Espresso Point >>>
Oryginalne akcesoria Lavazza Oryginalne akcesoria Lavazza >>>
Gwarantowany serwis i help desk Oferta serwisowa  >>>

 

 

Krok trzeci.

Prezentacja produktów!

 

Jeśli zdecydujesz się przetestować jeden z ekspresów Lavazza, nasz przedstawiciel osobiście dostarczy go do Twojego domu lub biura, aby w pełni zaprezentować możliwości ekspresu i właściwości mieszanek kaw Lavazza.

 

 

 

Taka prezentacja nie wiąże się z żadnym kosztami. Bezpośrednie spotkania pozwalają nam lepiej poznawać naszych Klientów.

Z doświadczenia wiemy, że prezentacja produktów na żywo to łatwy sposób na pokazanie Klientom wszystkich funkcji ekspresów, co znacznie wpływa na przyjemność z samego parzenia kawy i delektowania się jej różnymi odmianami.

 

 

Krok czwarty.

Krok w przyszłość, czyli 30 dni minęło!

 

Po miesiącu bezpłatnego korzystania z wybranego ekspresu masz dwie możliwości działania:

 

Zatrzymaj ekspres i zostań

naszym Klientem

 

Zrezygnuj z usługi bez

zobowiązań

 

Kiedy podejmiesz decyzję, podpiszemy umowę dzierżawy ekspresu*, a Ty od razu otrzymasz pakiet comiesięcznych korzyści w postaci gratisów i rabatów na zamówienia. Masz prawo do rezygnacji z usługi używania ekspresu Lavazza. W tej sytuacji będziemy wdzięczni za Twoją ocenę, co do użytkowania ekspresu, jakości kawy Lavazza oraz współpracy z nami. To bardzo ważne informacje zwrotne, które pokazują nam, czy działamy w dobrym kierunku.

 

*Uwaga! Umowa jest zawierana na czas nieokreślony, dzięki temu w każdej chwili możesz ją rozwiązać, powiadamiając nas o tym 30 dni wcześniej. To uczciwe i jasne warunki współpracy. To jedyna taka oferta w Polsce.

 

 

Jeśli dobrnęłaś do tego momentu, nie czekaj!

 Jesteś gotowa na podróż do świata Lavazza!

 

 

Czekamy na kontakt od Ciebie: 

 

 

 

ZADZWOŃ

 

+48 34 387 86 89 

 

NAPISZ MAIL

 

info@endurance.net.pl

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl