z miłości do kawy Lavazza
Informacje w podsumowaniu zamówienia

Złożenie zamówienia oznacza zawarcie umowy sprzedaży. Sprzedawca będzie informował na wskazany adres e-mail o postępach w jego realizacji.

O firmie

Jako miłośnicy kawy postanowiliśmy dzielić się naszą pasją z innymi oraz udostępnić naszą ofertę dla każdego poprzez www.TwojaKawa.pl

Endurance Sp. z o.o. jest Oficjalnym Dystrybutorem w Polsce m. in: Lavazza, Ristora oraz E.Wedel dla Vendingu. Pracujemy bezpośrednio z Luigi Lavazza S.p.A w kategoriach HORECA, OCS i Vending od 2006 roku.
Skutecznie rozwijamy rynek biurowych, gastronomicznych ekspresów do kawy oraz automatów sprzedających Lavazza. Stworzyliśmy System Dystrybucyjny, Operatorski i Autoryzowane Techniczne Centrum Serwisowe obejmujące całą Polskę, docierając do tysięcy biur, miejsc odpoczynku, punktów handlowych itp.

Dysponujemy własnym magazynem części zamiennych, akcesoriów, materiałów reklamowych oraz materiałów wsparcia sprzedaży. Zapewniamy wiedzę marketingową i szkolenia.

Oferowane przez nas produkty oraz urządzenia zapewniają wysoką jakość i doskonały smak. Wszystkie urządzenia są wyjątkowo proste w użyciu, kompaktowe, idealnie dostosowane do każdego użytkownika.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl