z miłości do kawy Lavazza
Informacje w podsumowaniu zamówienia

Złożenie zamówienia oznacza zawarcie umowy sprzedaży. Sprzedawca będzie informował na wskazany adres e-mail o postępach w jego realizacji.

Dostawa
  1. Koszt dostawy: 
 
przesyłka kurierska DHL - 18 PLN 
przesyłka kurierska DHL za pobraniem - 23 PLN 
 
Bezpłatna dostawa dla zamówień od 350 zł! 
 
dostawa
 
przesyłka kurierska UPS - 18 PLN
przesyłka kurierska UPS za pobraniem - 23 PLN
 
Bezpłatna dostawa dla zamówień od 350 zł! 
 
 
 
 
Paczkomaty (maksymalny wymiar paczki 41x38x64 cm) - 19,50 zł
 
 
 
Na czas dostarczenia zamówionych towarów składają się: czas potrzebny na obróbkę zamówienia, spakowanie towaru i przekazanie go kurierowi (czas przygotowania towaru do wysyłki) oraz czas dostawy.

Proces przygotowania towaru do wysyłki w przypadku wyboru płatności za pobraniem rozpoczyna się natychmiast po zawarciu umowy sprzedaży, natomiast w przypadku wyboru płatności przelewem natychmiast po zaksięgowaniu środków pieniężnych na rachunku bankowym Sprzedawców.

Maksymalny czas przygotowania towaru do wysyłki i dostawy może wynosić kilka dni roboczych.

Dostawa towaru

  1. Maksymalny czas dostawy (okres od momentu przekazania towaru do dostarczyciela do momentu dostarczenia towaru Kupującemu) wynosi 2 dni robocze.
  2. Sprzedawcy informują, że w przypadku uszkodzenia przesyłki w transporcie, zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa polskiego Kupujący ma prawo do zwrócenia się do dostarczyciela z żądaniem sporządzenia protokołu szkody w sytuacji kiedy dostarczyciel nie sporządzi protokołu szkody z własnej inicjatywy. Jeżeli Kupujący otrzyma od dostarczyciela protokół szkody, Sprzedawcy zalecają zachowanie tego dokumentu i przesłanie jego kopii na adres siedziby Sprzedawców, gdyż może się to przyczynić do szybszego rozpatrzenia przez Sprzedawców zgłoszonej przez Kupującego reklamacji.
  3. Wysokość opłat za dostawę wyświetla się na ekranie urządzenia z którego korzysta Użytkownik w trakcie wypełniania przez Użytkownika elektronicznego formularza zamówienia dostępnego na stronie www.twojakawa.pl (przed zawarciem umowy sprzedaży). Wysokość ta odpowiada wysokości opłat za dostawę pobieranych od Sprzedawców przez dostawcę (spółkę DHL Express (Poland) Sp. z o.o. wpisaną do rejestru przedsiębiorców w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod nrem KRS 0000047237, posiadającą nr NIP 5270022391).
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl