z miłości do kawy Lavazza
Informacje w podsumowaniu zamówienia

Złożenie zamówienia oznacza zawarcie umowy sprzedaży. Sprzedawca będzie informował na wskazany adres e-mail o postępach w jego realizacji.

Lavazza Expert – nowe opakowania, ta sama doskonała jakość 0

Seria mieszanek kawy ziarnistej Lavazza Expert zmienia image! Lavazza to synonim perfekcyjnego włoskiego espresso. Jak wiecie, znany producent nie spoczywa na laurach. Wciąż zaskakuje nowymi produktami i innowacyjnymi rozwiązaniami, które spełniają najwyższe oczekiwania klientów.

Jednak prace Centrum Badawczego Lavazza nie ograniczają się do tworzenia samych nowości. To także dokładna weryfikacja już dostępnych produktów. Tu każdy szczegół ma znaczenie. Dzięki ciągłym obserwacjom i analizom, eksperci Lavazza dopracowują detale, które wpływają na decyzje podejmowane przez konsumentów.

Czy atrakcyjne i czytelne opakowanie produktu ma znaczenie? Z pewnością. Po trzech latach od wprowadzenia znanej serii Lavazza Expert przyszedł czas na zmiany.

Nowe oznaczenia 

Na froncie opakowań pojawiły się graficzne oznaczenia napojów kawowych, dla których dana mieszanka będzie idealną bazą. Jak widać poniżej, Aroma Top Lavazza Expert jest dedykowana do przygotowania espresso, caffe crema czy black coffe.

Dodatkowo, z tyłu opakowań, producent podaje dokładne gramatury w stosunku do ilości w ml odpowiadające każdemu rodzajowi kawy:

Espresso (7 g/30 ml)

Caffe Crema (11 g/120 ml)

Black coffee (13 g/240 ml)

Zmieniono także oznaczenie poziomu intensywności mieszanki oraz stopnia palenia ziaren.

Linie smakowe

Nic nie zmieniło się w przypadku podziału mieszanek na linie smakowe. Znajdziecie wśród nich delikatne kwiatowe i owocowe nuty, wyrazisty karmel oraz czekoladę.

 

Specyfikacje poszczególnych mieszanek znajdziecie w naszym sklepie internetowym. Zajrzyjcie i cieszcie się smakiem i aromatem Lavazza Expert – najwyższej jakości kompozycji dla profesjonalistów! Więcej: TUTAJ

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl