z miłości do kawy Lavazza
Informacje w podsumowaniu zamówienia

Złożenie zamówienia oznacza zawarcie umowy sprzedaży. Sprzedawca będzie informował na wskazany adres e-mail o postępach w jego realizacji.

Lavazza Firma w Twoim biurze - przewodnik po najlepszych rozwiązaniach! 0

Lavazza Firma została stworzona z myślą o... firmach. Projektanci oraz technolodzy Lavazza skupili się na funkcjach, które w pełni zaspokoją potrzeby pracowników biur. Przygotowaliśmy krótki przewodnik po rozwiązaniach Lavazza Firma z uwzględnieniem potrzeb różnych przedsiębiorstw.

 

Lavazza Firma - unikalny system, który wyróżnia:

  • prostota obsługi – jeden przycisk i kawa gotowa;
  • oszczędność czasu – przygotowanie espresso zajmuje niespełna minutę;
  • nowoczesny, elegancki design – doskonale komponuje się w biurowym otoczeniem;
  • wysokiej jakości mieszanki z najlepszych plantacji na świecie – poczęstuj klienta najlepszą kawą, to pierwszy krok do udanych negocjacji;
  • różnorodność mieszanek– szeroki wybór mieszanek wzbogaconych unikalnymi nutami aromatycznymi;
  • policzalność i powtarzalność – jedna kapsuła to jedna kawa, wybierasz najkorzystniejszą ofertę dla swojej firmy, do tego zawsze uzyskujesz tak samo idealną kawę z aksamitną cremą, jak z kawiarni;
  • rozwiązania high-tech - zastosowanie najnowszej technologii zapewnia za każdym razem idealne, włoskie espresso, wystarczy nacisnąć jeden przycisk.

 

Lavazza Firma - możliwość wyboru rozwiązania idealnego.

To, co różni poszczególne ekspresy Lavazza Firma to funkcje ekspresów oraz ich gabaryty. Pozwala to na bardzo precyzyjny wybór rozwiązania, które w 100% spełni oczekiwania każdej firmy.

Poniżej krótki przewodnik po rozwiązaniach Lavazza Firma z uwzględnieniem potrzeb różnych przedsiębiorstw.

 

Rozwiązanie I

Prowadzisz małą firmę - jednoosobowa działalność lub zatrudniasz niespełna kilku pracowników. W biurze Ty, Twoi pracownicy oraz Klienci wypijacie nie więcej niż 10 kaw dziennie.

Rozwiązania dla Ciebie:

Inovy Compact pozwala na przygotowanie tradycyjnego espresso oraz kawy w większym kubku. Jest kompatybilny ze wszystkimi mieszankami Lavazza Firma. Niewielki rozmiar pozwala na umieszczenie ekspresu nawet w najmniejszym biurze. Dodatkowe funkcje czyszczenia ekspresu pozwalają na oszczędność czasu oraz łatwość w konserwacji urządzenia.

LF 400 Milk pozwalana przygotowanie zarówno tradycyjnego espresso, jak i kaw mlecznych (cappuccino oraz latte macchiato). Jest kompatybilny ze wszystkimi mieszankami Lavazza Firma. W odróżnieniu od ekspresu Inovy&Milk zajmuje zdecydowanie mniej miejsca. To doskonały wybór dla mniejszych firm, które cenią sobie różnorodność napojów kawowych, ale nie mają potrzeby posiadania dużego ekspresu w biurze.

 

 

Rozwiązanie II

Jesteś właścicielem firmy, dyrektorem dużej korporacji, osobą na wyższym stanowisku. Masz własny gabinet, w którym często przez wiele godzin pracujesz nad kluczowymi projektami. Najczęściej wybierasz tradycyjne, aromatyczne, pobudzające espresso.

Rozwiązanie dla Ciebie:

Inovy Mini – to najmniejszy ekspres w rodzinie Lavazza Firma. Dzięki niewielkim rozmiarom z powodzeniem możesz umieścić go nawet na swoim biurku. Ekspres pozwala na przygotowanie tradycyjnego, włoskiego espresso oraz kawy w większym kubku. Wybierając Inovy Mini zawsze masz dostęp do pobudzającej kawy, bez konieczności przerywania pracy i wychodzenia z gabinetu.

 

 

Rozwiązanie III

W Twojej firmie pracuje kilka-kilkanaście osób. Nikt nie wyobraża sobie dnia pracy bez kilku filiżanek kawy dziennie. Ty i Twoi pracownicy wybieracie produkty dobrej jakości. Nie każdy jednak przepada za smakiem tradycyjnego espresso. Część osób woli kawy na bazie mleka typu cappuccino czy latte macchiato.

Rozwiązanie dla Ciebie:

Inovy&Milk – jedno z najbardziej rozbudowanych urządzeń Lavazza Firma. Świetny wybór dla większych firm, gdzie wypija się od kilkunastu kaw dziennie. Inovy&Milk pozwala na przygotowanie 6 różnych napojów kawowych: od tradycyjnego espresso, przez espresso lungo, po americano, cappuccino czy latte macchiato. Dotykowy panel wyboru oraz atrakcyjny design ekspresu sprawiają, że ekspres to ozdoba Twojego biura. Duża szuflada na zużyte kapsuły oraz zbiornik na wodę o pojemności prawie 2 litrów pozwalają na przygotowanie większej ilości kaw bez potrzeby ingerencji.

 


 

Mamy nadzieję, że wiesz już, jaki ekspres najlepiej sprawdzi się w Twoim biurze. Jeśli chciałbyś osobiście przetestować rozwiązania Lavazza Firma ZAMÓW PREZENTACJĘ! Nasi eksperci przyjadą do Ciebie i krótko zaprezentują ogromne możliwości systemu Lavazza Firma.

Zobacz pełną ofertę tutajlavazzafirma.pl

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl