z miłości do kawy Lavazza
Informacje w podsumowaniu zamówienia

Złożenie zamówienia oznacza zawarcie umowy sprzedaży. Sprzedawca będzie informował na wskazany adres e-mail o postępach w jego realizacji.

Ultra-kompaktowe ekspresy Lavazza Firma 0

Lavazza Firma to najnowszy i najnowocześniejszy na rynku system do przygotowywania kawy w biurze. Rozwiązanie stworzone z myślą o najbardziej wymagających Klientach. Poznaj dwa ultra-kompaktowe ekspresy, które sprawdzą się nawet w najmniejszych firmach.

Inovy Mini

Wystarczy nacisnąć jeden przycisk, aby cieszyć się smakiem i aromatem doskonałego, włoskiego espresso. Ekspres Inovy Mini to najmniejsze urządzenie w rodzinie Lavazza Firma. Został zaprojektowany z myślą o małych biurach. Ekspres waży zaledwie 3,5 kg. Z powodzeniem można postawić go nawet na biurku!

Inovy Mini posiada regulowaną podstawkę na napoje, co pozwala na przygotowanie zarówno tradycyjnego espresso w filiżance, jak i większej kawy w kubku. Pijesz taką kawę, jaką lubisz.

Inovy Compact

Drugi, co do wielkości ekspres Lavazza Firma to także świetne rozwiązanie dla małych firm. W porównaniu do Inovy Mini, ekspres Inovy Compact pozwala na przygotowanie większej ilości napojów kawowych: espresso, espresso lungo oraz większej kawy.

Podobnie, jak Inovy Mini posiada regulowaną podstawkę na filiżankę/kubek oraz przeźroczysty zbiornik na wodę. Inovy Compact jest dodatkowo wyposażony w wygody dotykowy panel wyboru napoju, dużą szufladę na zużyte kapsuły oraz system Bluetooth. Waga ekspresu to niewiele ponad 4 kg.

Nagroda if Design Award 2018

Wszystkie urządzenia Lavazza Firma, został zaprojektowane z dużym wyczuciem stylu oraz zgodnie z najnowszymi trendami w dziedzinie designu. Doceniły to jury konkursu if Design Award 2018 przyznając linii Lavazza Firma tegoroczną nagrodę, która w opinii międzynarodowej jest synonimem doskonałości projektowej.

Eleganckie, nowoczesne ekspresy Lavazza Firma doskonale wkomponują się w biurowe otoczenie. Zamów bezpłatną prezentację rozwiązań Lavazza Firma w swoim biurze: ZAMÓW TUTAJ. Przekonaj się, jak niewiele potrzeba, aby codziennie pobudzać zmysły najlepszą kawą na świecie. 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl