z miłości do kawy Lavazza
Informacje w podsumowaniu zamówienia

Złożenie zamówienia oznacza zawarcie umowy sprzedaży. Sprzedawca będzie informował na wskazany adres e-mail o postępach w jego realizacji.

Lavazza Expert - nowa linia dla profesjonalistów. 0

Nowa linia Lavazza Expert właśnie podbija światowe rynki! Zobaczcie, czym wyróżniają się mieszanki Lavazza Expert i dla kogo zostały stworzone.

Rok temu Lavazza wypuściła na rynek nową linię mieszanek przeznaczoną do profesjonalnego użytku. Lavazza Vending to 6 mieszanek wzbogaconych o aromatyczne dodatki w postaci suszonych owoców, kwiatów, czekolady i przypraw. Kawy Lavazza Vending powstały z myślą o punktach gastronomicznych oraz innych miejscach korzystających z profesjonalnych ekspresów Lavazza.

Nowa linia Lavazza Expert zostałą oparta na koncepcji Lavazza Vending. Projektanci Lavazza na podstawie badań konsumenckich zdecydowanie zmienili szatę graficzną opakowań mieszanek, a także rozszerzyli ofertę dostępnych kaw.

 

Nowe opakowania Lavazza Expert:

Linie smakowe Lavazza Vending i Lavazza Expert:

To już poznaliście! Lavazza Vending - mieszanki Lavazza z 2016 roku:

Teraz możecie odkryć linię mieszanek Lavazza Expert:

Niezależnie od tego czy próbowaliście już kawy Lavazza Vending, czy nie, zachęcamy Was do spróbowania mieszanek Lavazza Expert. To doskonała propozycja na urozmaicenie oferowanych Klientów tradycyjnych espresso. Produkty obu linii znajdziecie w naszym sklepie internetowym: TWOJAKAWA.PL Zapraszamy do odkrywania smaków i aromatów znakomitej kawy Lavazza!

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl