z miłości do kawy Lavazza
Informacje w podsumowaniu zamówienia

Złożenie zamówienia oznacza zawarcie umowy sprzedaży. Sprzedawca będzie informował na wskazany adres e-mail o postępach w jego realizacji.

Lavazza BLUE - najlepsze rozwiązanie dla gastronomii 0

 

Otwierasz lokal gastronomiczny? Prowadzisz kawiarnię lub restaurację? Szukasz łatwego w obsłudze rozwiązania do przygotowywania kawy i innych gorących napojów? Zaufaj systemowi Lavazza BLUE!

Wieloletnie doświadczenie w produkcji najlepszej włoskiej kawy zobowiązuje!

Lavazza to gwarancja doskonałego połączenia tradycji, nowych technologii, niezawodności oraz unikalnych połączeń smakowych docenianych przez konsumentów na całym świecie!

 

 

Poznaj kilka faktów o Lavazza BLUE!

Lavazza BLUE to profesjonalny system espresso, gwarantujący za każdym razem tak samo świeżą, poprawnie zmieloną i odmierzoną filiżankę kawy. Każda kapsułka to jedna porcja włoskiego espresso - szczelnie zamknięta, zapewnia trwałość produktu przez wiele miesięcy.

Lavazza BLUE to innowacyjny i łatwy w utrzymaniu system. W ekspresach nie znajdziesz młynka ani dozownika. Kapsułki z jedną lub dwiema porcjami kawy usprawniają obsługę, ponieważ nie ma konieczności czyszczenia części maszyny z zużytej kawy czy osadu.

Lavazza BLUE to bardzo szybkie i łatwe w użyciu rozwiązanie do lokali gastronomicznych. Każdy pracownik jest w stanie przygotować idealne espresso, cappuccino, macchiato w kilka chwil.

Lavazza BLUE to korzystne rozwiązanie dla Twojego biznesu. Sprawdź czy przypadkiem nie borykasz się z jednym z poniższych problemów:

 

CZY ZAPASY KAWY NAPRAWDĘ TAK SZYBKO SIĘ KOŃCZĄ?

Jeśli w Twoim biznesie nie jesteś w stanie dokładnie sprawdzić i zaplanować zużycia poszczególnych produktów, narażasz się na wysokie straty, których możesz uniknąć.

Rozwiązanie?

System Lavazza BLUE to 100% sprawdzalność zapasu kawy: 100 kapsuł = 100 paragonów z kawą! Ani mniej, ani więcej.

Sytem Lavazza BLUE pozwala Ci zamówić więcej produktu przy jednym zamówieniu (co zazwyczaj wąże się z niższą ceną hurtową - OSZCZĘDZASZ!) bez obawy o straty na świeżości produktów (ZAWSZE ŚWIEŻY PRODUKT!). Każda kapsułka jest szczelnie zamknięta. Może być przechowywana nawet przez kilka miesięcy bez 1% straty na świeżości kawy!

 

CZY NAPRAWDĘ POTRZEBUJĘ PROFESJONALNEGO BARISTY?

Nie oszukujmy się, współcześni konsumenci przywiązują ogromną wagę do jakości produktów, za które płacą. Wystarczy kilka złych opinii o Twoim lokalu w sieci, kilka negatywnych komentarzy w rozmowach ze znajomymi i grono twoich potencjalnych klientów mocno się kurczy. Dbając o najwyższą jakość obsługi w swoim biznesie możesz inwestować w kosztowne szkolenia dla pracowników lub...

Rozwiązanie?

Zapewnić swoim stałych pracownikom sprzęt, który został zaprojektowany z myślą o wydawaniu doskonałej kawy za pomocą jednego przycisku!

Zawsze tak samo doskonała filiżanka świeżo zaparzonej kawy, niezależnie od doświadczenia osoby, która ją przygotowuje - TO MOŻLIWE DZIĘKI LAVAZZA BLUE!

Kolejna OSZCZĘDNOŚĆ dla Ciebie - inwestujesz raz w odpowiedni ekspres i niezależnie od kadry, kawa w Twoim lokalu zawsze jest perfekcyjna.

 

CZY MOIM KLIENTOM NIE ZNUDZI SIĘ WCIĄŻ TA SAMA KAWA?

Każdy chce czasem spróbować czegoś nowego. Twoi klienci także. Zazwyczaj właściciele lokali gastronomicznych mają swoje sprawdzone mieszanki kawy, które od lat podają klientom. Wielu producentów kawy nie eksperymentuje, nie poszukuje nowych rozwiązań, bazując na najlepiej rotujących produktach od lat. Brak nowości może rzeczywiście w którymś momencie znudzić Twoich klientów.

Rozwiązanie?

Lavazza od wielu lat rozwija swoje laboratorium, w którym bariści, kucharze, naukowcy i designerzy pracują nad nowymi produktami. TU NIE MA MIEJSCA NA NUDĘ. Również system Lavazza BLUE jest regularnie rozszerzany o nowe smaki mieszanek oraz nowe ulepszone ekspresy.

 

Poznaj całą gamę mieszanek Lavazza BLUE >>>

 

DOBRE PRAKTYKI, CZYLI zobaczcie miejsca, gdzie już korzystają z systemu Lavazza BLUE:

 

  • PIJALNIE CZEKOLADY E.WEDEL - wszystkim doskonale znane miejsca, oprócz doskonałej czekolady oferują swoim klientom także włoskie espresso Lavazza. 

  

 

  • FORNETTI - czyli największa w Polsce sieć minipiekarni i kawiarenek, specjalizująca się w produkcji, wypieku oraz sprzedaży półfrancuskich i francuskich ciasteczek oraz słonych przekąsek. Klienci Fornetti do pysznych wypieków popijają aromatyczne espresso Lavazza.

  

 

 

Jeśli masz pytania związane z działaniem systemu Lavazza BLUE lub chcesz zapytać o ofertę indywidualną, skontaktuj się z naszym zespołem: sklep@twojakawa.pl lub 34 387 86 89. Czekamy na Ciebie!

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl