z miłości do kawy Lavazza
Informacje w podsumowaniu zamówienia

Złożenie zamówienia oznacza zawarcie umowy sprzedaży. Sprzedawca będzie informował na wskazany adres e-mail o postępach w jego realizacji.

 

 

OFERTA DLA KAWIARNI

I RESTAURACJI

 

 

Z naszych usług korzystają duże lokale takie jak: kawiarnie, restauracje, puby, dyskoteki, stacje benzynowe. Mamy również doskonale dopasowaną ofertę dla średnich i mniejszych lokalizacji jak: kawiarenki, przydrożne restauracje, cukiernie, piekarnie. Jednym słowem potrafimy dopasować ofertę kaw Lavazza do potrzeb i preferencji naszych Klientów w każdej lokalizacji.

Jako oficjalny dystrybutor kawy Lavazza w Polsce polecamy naszym Klientom najlepsze włoskie mieszanki w dużych, ekonomicznych opakowaniach. Jednak kawa Lavazza to nie tylko kawa ziarnista w torbach do samodzielnego mielenia. Najnowszym rozwiązaniem między innymi dla HORECA jest system porcjowanej kawy ziarnistej, fabrycznie zmielonej i zamkniętej hermetycznie w kapsułach. 

Każdy z naszych Klientów może liczyć na indywidualnie skomponowaną ofertę, która w 100% zaspokoi potrzeby Państwa lokalu. Przedsiębiorcy mogą wybrać dogodna dla siebie formę współpracy. Oferujemy możliwość dzierżawy ekspresu dostosowanego do potrzeb Klienta, oraz regularne dostawy ulubionej mieszanki kawy Lavazza. Po podpisaniu umowy Klient nie musi martwić się o zaopatrzenie, ponieważ nasi pracownicy dbają o dostawy w ustalonych odstępach czasu.

Jeśli potrzebują Państwo pomocy w wyborze najlepszego rozwiązania, zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami: +48 34 387 86 89.

 

Oferta dla kawiarni i restauracji

  • nowość
  • nowość
  • nowość
BLUE mleczko
Producent: Di Piu
BLUE mleczko
Cena: 77,00 zł
  • nowość
  • promocja
do góry
Pokaż pełną wersję strony