z miłości do kawy Lavazza
Informacje w podsumowaniu zamówienia

Złożenie zamówienia oznacza zawarcie umowy sprzedaży. Sprzedawca będzie informował na wskazany adres e-mail o postępach w jego realizacji.

Kawa bezkofeinowa Lavazza - odkryj tajemnicę mieszanek bez kofeiny 0

Coraz więcej osób poszukuje produktów, które są nie tylko smaczne i aromatyczne, ale także zdrowe. Mimo, że kofeina doskonale pobudza, poprawia koncentrację oraz nastrój, a nawet działa przeciwbólowo, nie każdy może sobie pozwolić na filiżankę intensywnego espresso ze względów zdrowotnych.

 

Kawy bezkofeinowe Lavazza

 

Rynek kaw bezkofeinowych gwałtownie rośnie, konsumenci szukają alternatywny dla ulubionego, czarnego napoju. Lavazza wyszła na przeciw tym oczekiwaniom tworząc doskonałe mieszanki bezkofeinowe, aromatem i smakiem w niczym nie ustępujące "prawdziwemu" włoskiemu espresso.

Kawa bezkofeinowa Lavazza powstaje na bazie prawdziwych ziaren arabiki, ma ten sam smak i aromat, jedynie usuwa się z niej kofeinę w przynajmniej 97%. Starannie przeprowadzany proces oczyszczania ziaren z kofeiny pozwala na zachowanie intensywnego aromatu kawy i głębokiego, trwałego smaku espresso.

 

Proces dekofeinizacji

 

Nic dziwnego, że mieszanki bez kofeiny Lavazza mają tak wielu zwolenników. Warto przyjrzeć się technice jaką wykorzystują producenci kawy Lavazza, gdyż to dzięki niej kawa zachowuje wszystkie swoje właściwości.

Producenci kawy Lavazza od lat przeprowadzają naturalny proces dekofeinizacji, stosując metodę ekstrakcji nadkrytycznej przy użyciu dwutlenku węgla. Skomplikowane? Przyjrzyjcie się grafice i wszystko stanie się jasne!

 

 

Jeśli z jakiś powodów nie możecie pić tradycyjnej kawy kofeinowej, koniecznie spróbujcie mieszanek bezkofeinowych Lavazza. Gwarantujemy, że będziecie pod wrażeniem ich smaku i aromatu. W naszym sklepie znajdziecie kawy bezkofeinowe Lavazza dedykowane zarówno do systemu Lavazza Espresso Point, jak i Lavazza BLUE.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl