z miłości do kawy Lavazza
Informacje w podsumowaniu zamówienia

Złożenie zamówienia oznacza zawarcie umowy sprzedaży. Sprzedawca będzie informował na wskazany adres e-mail o postępach w jego realizacji.

Melna - kawa stworzona do latte! 0

Ponad 20 lat temu na Łotwie powstała marka kawy stworzona do mlecznych napojów typu latte czy cappuccino. MELNA, bo o niej mowa, to jedna z ulubionych marek w krajach bałtyckich. Teraz możemy cieszyć się jej smakiem i aromatem także w Polsce.

 

Historia firmy

Firma Melna (w oryginale Melna Kafija) to od 1996 roku lider na rynku kawy w krajach bałtyckich, a także jeden z największych i najnowocześniejszych producentów kawy w tych państwach. Kawa jest produkowana i pakowana w zakładzie produkcyjnym na Łotwie. Mieszanki kaw MELNA są tworzone na bazie specjalnie dobranych ziaren z Azji, Afryki i Ameryki Południowej.

W 2010 roku doszło do przejęcia firmy przez spółkę Lofbergs - szwedzką firme rodzinną, która od ponad 100 lat zajmuje się produkcją naturalnej kawy, oferując wysokiej jakości produkty dla klientów detalicznych i biznesowych. Więcej o Lofbergs znajdziesz tutaj > LOFBERGS.

 

 

Melna - dlaczego lepiej pasuje do latte niż włoskie espresso? 

 

Melna to kawa stworzona do mlecznych napojów typu latte czy cappuccino. Wynika to ze specjalnej techniki prażenia ziaren, dzięki której po dolaniu do kawy mleka, nadal zachowuje ona swój charakterystyczny smak i odpowiednią strukturę. To zdecydowanie odróżnia ją od kawy włoskich producentów, którzy koncentrują się raczej na zdecydowanym, intensywnym i cierpkim smaku espresso. Melna jest łagodniejsza i z powodzeniem może nią zastąpić włoskie espresso, gdy masz ochotę na delikatne, mleczne latte.

 

 

Rodzaje kawy Melna


 

 W ofercie Melna znajduje się kawa mielona, ziarnista, a także rozpuszczalna. Wśród mieszanek znajdziecie zarówno te na bazie 100% ziaren arabiki, jak i arabiki oraz robusty.

Każda mieszanka To wysokiej jakości produkt, przeznaczony zarówno do domów, małych biur, jak i lokali gastronomicznych. 

 

 

 

 

 

 

Specjalnie dla branży HORECA powstała linia kawy MELNA PROFESSIONAL. Jest to doskonała baza do wszystkich napojów kawowych na bazie mleka, cieszących się większą popularnością wśród polskich konsumentów niż czarne kawy i tradycyjne espresso.

 

 

 Odkrywaj nowe smaki

Kawa Melna to dobry jakościowo produkt, którego powinien spróbować każdy smakosz kawy. Warto czasami urozmaicić sobie dzień, przygotowując mleczne latte czy cappuccino na bazie innej niż zwykle mieszanki. Melna to z pewnością godna polecenia kawa, o czym świadczy jej bardzo mocna pozycja w krajach bałtyckich. Chociaż w Polsce ta marka jest jeszcze mało rozpoznawalna, to z pewnością ma duże szanse na zadomowienie się w naszych domach i biurach.

 

Zobacz wszystkie produkty marki Melna tutaj >>> MELNA

 

 

 

 

 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl